vacanze jesolojesolo appartamenti
 
ABOUT APARTMENTS
PRICES
BOOKING
MAP
 
THE BEACH
EVENTS
ACTIVITIES
VENICEHledáte apartmány v letovisku Jesolo?


Požádejte o informace

Požádejte o informace

Letovisko Jesolo je cílem ideální dovolené v apartmánu.

Zlatavá pláž spolu s Jadranským mořem jsou ideální ke strávení relaxační dovolené plné zábavy. Apartmán je ideální řešení pro ty kdo nechtějí být časově omezováni dobou snídaní, obědů a večeří jak je tomu u hotelů.

Letovisko Jesolo nabízí mnoho atrakcí a zábavy pro všechny. Jedním z nejoblíbenějších je vodní park Acqualandia určený pro všechny věkové skupiny. O zábavu v Jesolu jistě není nouze. Lodí Moby Dick se pohodlně dostanete do Benátek přímo z letoviska Jesolo.

Jadranské moře Vám umožní prožít neobyčejné zážitky spolu s Vašimi přáteli. Letovisko Jesolo nabízí 15 km dlouhou zlatavou pláž s jemným pískem.

Apartmány Villa Ongaro jsou vzdálené pouhých 100 m od pláže a mají soukromé parkoviště, pouze pár metrů Vás dělí od moře. Dovolenou plnou zábavy a nedaleko Benátek můžete prožít spolu se svými přáteli v jednom z našich apartmánů.


Hledáte-li apartmán k Jadranského moře jste na správném místě. Požádejte o informace pro Vaši dovolenou v apartmánu v Jesolu, bude nám potěšením Vám odpovědět.Požádejte o informace
Požádejte o informace
 
Villa Ongaro - Villa Mimì: Via Fiume n. 7, 9, 11 Jesolo Lido (VE)
Villa Fiore: Via Bafile, 28° Accesso al mare Jesolo Lido (VE)
cell. 335.7067370 - e-mail:
info@vacanzejesoloongaro.com - www.vacanzejesoloongaro.com